פרופ' אינגבר אריה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3223954
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
פרופ' אינגבר אריה
 
 
 
פרופ' אריה אינגבר קנה לו שם עולמי הודות להתמחותו בבעיות עור ומין וליותר מ-38 שנות ניסיון. לאורך השנים טיפל במסירות במטופלים מהארץ ומהעולם, הסובלים ממגוון רחב של בעיות דרמטולוגיות. כיום, במקביל לעבודתו כרופא עור ומין במרכז הרפואי הדסה שבירושלים, פרופ' אינגבר מספק חוות דעת רפואיות במסגרת תביעות לבתי המשפט, לבית הדין לעבודה ולמשרד הביטחון. כמו כן הוא מקבל מטופלים בהדסה מדיקל ברמת-גן ובמחלקת העור שבמרכז הרפואי הדסה, ומכהן כפרופסור חבר במחלות עור ומין בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית.
 

רקע מקצועי

 
בעבר ניהל את מחלקת עור ומין בבית החולים הדסה שבירושלים, וכיהן כנשיא האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין. כמו כן, כיהן כנשיא החברה הישראלית למחלות עור שממגע (אלרגיות) ושימש כנציג ישראל בחברה האירופאית למחלות עור שממגע.
 
 
 
 

לימודים והתמחות

 
בשנת 1973 סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב וקיבל תואר MD. בשנת 1984 הוכר כמומחה למחלות עור ומין. את התמחותו ביצע במחלקת עור ומין בבית החולים בילינסון שבפתח-תקווה.
 

עבודת מחקר

 
פרופ' אריה אינגבר ערך מחקרים קליניים ובסיסיים בכל הקשור לרפואת עור ומין. הוא פרסם מעל ל-200 מאמרים, כתב פרקים בספרי לימוד וחיבר ספר לימוד על רפואת עור בנשים בהיריון (OBSTETRIC DERMATOLOGY) בהוצאת SPRINGER הבינלאומית.
 
צרו קשר עם פרופ' אריה אינגבר לתיאום תור ולקבלת טיפול אישי ומקצועי